NAŠE SLUŽBY

 Stříhání

Na délce záleží a ať už máte vlasy jakkoliv dlouhé, s jejich úpravou si už nemusíte dělat hlavu. Již 20 let stříháme jak pány, tak dámy. Stále sledujeme nové trendy v oboru a snažíme se vždy vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Respektujeme Vaše přání a vytvoříme pohodlný a praktický účes přesně podle Vašich představ. Dokážeme poradit s účesem, barvou, abyste s Vaší image byly spokojeny.Více zde: https://www.kadernictviustudanky-cz.cz/sluzby/strihani/

Barvení

K novému střihu zajisté patří také nová barva. Používáme produkty italské firmy Selective, které nabízí také současný trend bezčpavkových barev. Ty vlasy nepoškozují a zajišťují co nejzdravější a nejpřirozenější vzhled. Samozřejmě jsme v našem kadeřnictví připraveni vyhovět i náročnějším požadavkům na výrazné a odvážné barevné kreace.

Více zde: https://www.kadernictviustudanky-cz.cz/sluzby/barveni/

 Prodej vlasové kosmetiky

V našem kadeřnictví máte možnost zakoupení vlasové kosmetiky značky Selective Professional.

Objednávky prosím zasílejte na email: kadernictviustudanky@gmail.com

Kosmetika

Kadeřnictví

Kosmetické přípravky

 Kosmetika

Kosmetický salon U Studánky v Praze 7, ve kterém se Vám bude s velkou péčí věnovat Kateřina Zachová, se specializuje na kompletní kosmetické ošetření všech typů pleti, včetně barvení řas a obočí, formování obočí, masáž dekoltu, krku, obličeje. Nabízíme aplikaci galvanické žehličky, hloubkové čištění pleti, peeling, pleťové masky, krémy, séra a kolagen podle typu pleti. Také Vás krásně nalíčíme pro denní evtl. večerní akce.

Ke kompletnímu servisu patří také depilace, parafín na ruce a samozřejmě kosmetické poradenství.

Pracujeme s kvalitními kosmetickými přípravky značek Vichy, LaRoche-Posay, Bioderma.Více zde: https://www.kadernictviustudanky-cz.cz/kosmetika/

Rádi bychom vás krátce seznámili s některými úkony, které nejsou v kosmetických salonech zcela běžné. Patří sem galvanická žehlička, která zajišťuje, že galvanický proud působí do všech vrstev kůže, ve kterých vzniklé elektromagnetické pole způsobí vibrace, které uvolní nečistoty. Tyto se poté žehličkou z pleti odstraní. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a podpoří štěpení buněk. Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti, zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima. Průběžně regeneruje pokožku, vyhlazuje vrásky a "obličej dýchá." Galvanická žehlička se aplikuje na všechny typy pleti (suchá, mastná, zralá, mladá i citlivá), přičemž se samozřejmě používají přípravné a ošetřující gely a séra.

Kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu je jedním z nejdůležitějších a nejblahodárnějších kosmetických úkonů s vysoce relaxačními účinky na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že je na obličeji velké množství nervových receptorů, působí masáž nejen na obličej, ale také na celé tělo. Zjemní a vypne pokožku, uvolní se svalstvo dekoltu a obličeje. Použitím vhodného přípravku (olej, emulze apod.) dochází k regeneraci a viditelnému omlazení pleti, urychlení tkáňového metabolismu, z kožního povrchu se odstraní odumřelé buňky, mechanickým tlakem se uvolní mazové a potní žlázy. Po masáži je vhodné nanést peeling, regenerační masku, krém nebo sérum. Účinky se znásobí.

Novinka - Extra péče o pleť

Olejové regenerační ošetření pleti
- masáž dekoltu,krku,obličeje,mikromasáž očního okolí
- jemný olejový peeling mechanický nebo enzymatický
- aplikace galvanické žehličky a regeneračních gelů
- olejový zábal,maska,nebo balzám
- použití - obličejové, regenerační,tělové,masážní oleje,bio balzámySložení olejů je velmi podobné našemu kožnímu filmu,proto je jejich působení velice efektivní.
Pleťové oleje jsou díky svým výživným a regeneračním vlastnostem ideální v zimním období,
pokožku skvěle chrání v mrazech i při střídání tepla a chladu.Mají speciální texturu,dají se používat několika způsoby:samostatně místo krému,jako sérum pod krém,příp.jej můžete do krému přimíchat,nebo jako zábal.

Pracujeme s kvalitními kosmetickými přípravky značek Vichy, LaRoche-Posay, Bioderma  Více zde: https://www.kadernictviustudanky-cz.cz/kosmetika/La Roche - Posay

Otevírací doba

PONDĚLÍ - PÁTEK

8.30 -18,00, dále dle objednání

doporučujeme objednávat telefonicky Tel.: +420 722 913 332


© 2021 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!